pouring-coffee

Usługi

ZAPYTAJ
O OFERTĘ!

orders

Skorzystaj z naszej oferty dopasowanej do Twojego biznesu.

01

Zamówienia

Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze kawy i odpowiednich akcesoriów, zagwarantują bezproblemowe złożenie zamówienia oraz wygodną dostawę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Kontakt
infolinia (0) 801 110 000 (pon. - pt. 8-17)
e-mail: infopl@cchellenic.com

delivery
cup-of-coffee

Darmowa dostawa już w 48 godzin!

02

Dostawa
kurierska

Darmowa dostawa w ciągu 48h dla wszystkich zamówień.
Zamówienia należy składać do godziny 14.

service

Obsługa serwisowa w 24h!

03

Usługi
serwisowe

Serwis ekspresów - naprawa, konserwacja i kompleksowy przegląd ekspresu. Dostarczamy obsługę serwisową w ciągu 24 godzin (następny dzień roboczy).

Zgłoszenia poprzez infolinię lub e-mail:
infolinia (0) 801 110 000 (24/7)
e-mail: infopl@cchellenic.com

training

Szkolenia z ekspertami w dziedzinie kawy!

04

Usługi
pozasprzedażowe

Nasi eksperci służą pomocą w zakresie użytkownika ekspresu, materiałów marketingowych oraz organizują szkolenia baristyczne.

Szkolenia baristyczne z ekspertami w dziedzinie kawy. Dedykowane materiały i aktywacje marketingowe

pouring-coffee
logo

najlepsza kawa to najlepszy biznes!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzy kontaktowym jest Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia. Dane podane zostały dobrowolnie.

pouring-coffee

Zapytaj o ofertę

Ilość znaków 0/1000

Administratorem danych osobowych jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Celem przetwarzania danych jest realizacja zamówionego kontaktu. Jeżeli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas informacje dotyczące produktów COSTA, zarejestruj się w naszej Bazie kontaktowej udzielając zgody na kanały przyszłego kontaktu marketingowego. Udzielenie zgód jest dobrowolne. Zaznaczamy, że zgoda na wiadomości e-mail obejmuje wiadomości wysyłane indywidualnie lub mailing automatyczny do zdefiniowanej listy adresatów. Zawsze masz prawo do złożenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych, a także wycofania zgód na konkretną formę kontaktu, co nie wpłynie na legalność wcześniejszej komunikacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i wszystkich przysługujących prawach, a także dane do kontaktu z administratorem w sprawach związanych z przetwarzaniem danych są dostępne tutaj.

Chcę się zarejestrować w Bazie kontaktowej Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. i zgadzam się na otrzymywanie w przyszłości informacji handlowo-marketingowych poprzez urządzenia telekomunikacyjne wybierając jako formę kontaktu: