pouring-coffee
logo

najlepsza kawa to najlepszy biznes!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzy kontaktowym jest Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia. Dane podane zostały dobrowolnie.

pouring-coffee

Zapytaj o ofertę

Ilość znaków 0/1000

Administratorem danych osobowych jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Celem przetwarzania danych jest realizacja zamówionego kontaktu. Jeżeli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas informacje dotyczące produktów COSTA, zarejestruj się w naszej Bazie kontaktowej udzielając zgody na kanały przyszłego kontaktu marketingowego. Udzielenie zgód jest dobrowolne. Zaznaczamy, że zgoda na wiadomości e-mail obejmuje wiadomości wysyłane indywidualnie lub mailing automatyczny do zdefiniowanej listy adresatów. Zawsze masz prawo do złożenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych, a także wycofania zgód na konkretną formę kontaktu, co nie wpłynie na legalność wcześniejszej komunikacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i wszystkich przysługujących prawach, a także dane do kontaktu z administratorem w sprawach związanych z przetwarzaniem danych są dostępne tutaj.

Chcę się zarejestrować w Bazie kontaktowej Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. i zgadzam się na otrzymywanie w przyszłości informacji handlowo-marketingowych poprzez urządzenia telekomunikacyjne wybierając jako formę kontaktu: