pouring-coffee

Akcesoria

ZAPYTAJ
O OFERTĘ!

Wysoka jakość kawy przyciąga klientów i sprawia, że Twoje pozostałe produkty sprzedają się lepiej.

Pozwól się zauważyć - spraw by Twój lokal był rozpoznawalny jako miejsce, w którym zawsze można napić się kawy od wypróbowanego dostawcy. Skorzystaj z kompleksowej oferty materiałów marketingowych COSTA accessories Professional i zbuduj komunikację idealnie dopasowaną do wnętrza i otoczenia Twojego lokalu.

sugar
high-quality
elegant

Eleganckie i funkcjonalne akcesoria COSTA COFFEE Professional to wizytówka lokalu, w którym kawa smakuje tak dobrze, że aż chce się do niego wracać.

 • entry_zone

  Strefa wejścia

  key message
  „Serwujemy Costa Coffee!”
  markiza
  parasol
  kaseton
  naklejka na witrynę

 • bar_area

  Strefa baru

  logo „serwujemy COSTA COFFEE”
  nad barem
  menu przy barze
  pojemnik na cukier i kubki
  fartuch baristy
  przypinki baristy
  szablon do latte art
  dzbanek

 • table-area

  Strefa stolika

  porcelana
  pojemniki na cukier
  serwetki
  menu

way_of_serving

Sposób podania

Każdy styl serwowania kawy wymaga odpowiedniej filiżanki, która podkreśli walory smakowe i sensoryczne podawanego napoju. Gustowna porcelana to wyposażenie obowiązkowe każdej poważnej kawiarni - podobnie jak wygodne i bezpieczne kubki na wynos, o które coraz częściej proszą goście.

Kubki papierowe z wieczkiem.

Kubek double wall* 350 ml
Kubek double wall* 240 ml
Kubek double wall* 210 ml
Kubek do espresso 120 ml

cups
small-cuo-of-coffee

Porcelana

Filiżanka espresso 120 ml (pakowana 12 sztuk)
Filiżanka cappuccino 180 ml (pakowana po 12 sztuk)
Filiżanka double cappuccino 240 ml (pakowana po 12 sztuk)
Szklanka do Latte 300ml (pakowana po 48 sztuk)
Podstawka do espresso (pakowana po 12 sztuk)
Podstawka do cappuccino (pakowana po 12 sztuk

pouring-coffee
logo

najlepsza kawa to najlepszy biznes!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzy kontaktowym jest Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia. Dane podane zostały dobrowolnie.

pouring-coffee

Zapytaj o ofertę

Ilość znaków 0/1000

Administratorem danych osobowych jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Celem przetwarzania danych jest realizacja zamówionego kontaktu. Jeżeli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas informacje dotyczące produktów COSTA, zarejestruj się w naszej Bazie kontaktowej udzielając zgody na kanały przyszłego kontaktu marketingowego. Udzielenie zgód jest dobrowolne. Zaznaczamy, że zgoda na wiadomości e-mail obejmuje wiadomości wysyłane indywidualnie lub mailing automatyczny do zdefiniowanej listy adresatów. Zawsze masz prawo do złożenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych, a także wycofania zgód na konkretną formę kontaktu, co nie wpłynie na legalność wcześniejszej komunikacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i wszystkich przysługujących prawach, a także dane do kontaktu z administratorem w sprawach związanych z przetwarzaniem danych są dostępne tutaj.

Chcę się zarejestrować w Bazie kontaktowej Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. i zgadzam się na otrzymywanie w przyszłości informacji handlowo-marketingowych poprzez urządzenia telekomunikacyjne wybierając jako formę kontaktu: